مخزن آب بدره,مخزن آب پلی اتیلن و پلاستیکی بدره

مخزن آب بدره,مخزن آب پلی اتیلن و پلاستیکی بدره,مخزن آب در بدره,مخزن آب پلی اتیلن و پلاستیکی در بدره با-09129348695-آقای شادلویی-با 30 در صد تخفیف,مخزن آب محدوده بدره,مخزن آب پلی اتیلن و پلاستیکی محدوده بدره,مخزن آب منطقه بدره,مخزن آب پلی اتیلن و پلاستیکی منطقه بدره,مخزن آب,مخزن آب پلی اتیلن و پلاستیکی,مخزن آب شرکت,مخزن آب ادارات,مخزن آب شرکت در بدره,مخزن آب ادارات در بدره,مخزن آب با نرخ اتحاده,فروش مخزن آب،منبع آب،تانکر آب،منبع آب،مخزن آب پلی اتیلن در بدره,فروش مخزن پلی اتیلن در بدره,فروش مخزن پلی اتیلن منزل,فروش مخزن آب،منبع آب،تانکر آب،منبع آب،مخزن آب پلی اتیلن منزل,فروشگاه تخصصی انواع مخزن آب.انواع وان پلاستیکی.ارسال رایگان به تمام نقاط تهران،ایران و کشورهای همسایه و ارسال با کمترین هزینه و در کمترین زمان از کارخانه مستقیم به مصرف کننده با ارزان ترین قیمت مخزن,فروش مخزن پلی اتیلن منزل در بدره,

مخزن آب پلاستیکیمخزن آب پلاستیکی و مخزن آب فلزی پر طرفدار ترین مخزن ذخیره سازی آب در یک دهه گذشته در ایران هستند.اما به دلیل مزایای مخزن آب پلاستیکی ای که از پلی اتیلن بهداشتی و با کیفیت ساخته شده اند موجب شده کمتر کسی به دنبال خرید مخزن فلزی باشد مگر اینکه نیاز به مخزنی با ابعاد خاصی داشته باشد و یا محل نصب مخزن به گونه ای است که در کنار شعله های آتش و یا امکان برخورد اجسام به مخزن وجود داشته باشد.برای بسیاری از مصارف خانگی و صنعتی ما مخزن پلی اتیلن را پیشنهاد می کنیم.

برای قیمت مخزن آب چه نکاتی را باید دقت کنیم؟

اگر مخزن آب قرار است در فضایی نصب شود که نور به آن تابیده می شود حتماً باید خاصیت ضد جلبکی داشته باشد.در غیر این صورت آب درون آن جلبک خواهد زد و شرایط برای رشد باکتری ها فراهم شده و آن آب برای مصارف بهداشتی غیر قابل استفاده خواهد بود.
در میان مخزن پلی اتیلنی،مخزن آب پلی اتیلن سه لایه ضد جلبک بوده و انتخاب مناسبی است.همچنین باید دقت شود که بدنه مخزن آنتی یو وی باشد.در واقع در برابر اشعه یو وی آفتاب مقاومت داشته تا دچار پوسیدگی و ترک نشود.
حجم مورد نیاز مخزن ذخیره آب خود را به درستی تخمین بزنید

شما باید در کاربرد مد نظر خودتان بتوانید حجم مورد نیاز را به درستی تخمین بزنید.در کاربردهای صنعتی باید کارشناس مربوطه این موضوع را اعلام نماید.

برای استفاده از مخزن آب،به عنوان تانکر آب ساختما نیز به ازای هر واحد 250 لیتر آب نیاز خواهید داشت.یعنی به عنوان مثال برای آپارتمانی با 4 واحد 1000 لیتر ذخیره سازی آب نیاز است تا در صورت افت فشار و یا قطعی آب دچار کمترین مشکل شوید.
انتخاب محل نصب مخزن آب و آماده سازی آن

این موضوع پیش پا افتاده بسیار بسیار با اهمیت است و عدم توجه به آن باعث بروز مشکلاتی خواهد شد.علاوه بر این باید شما محل هایی که مخزن از آن ها قرار است عبور داده شود مثل درب ها،راهروها و … نیز در نظر گرفته شود.
شاید این مطلب نیز مفید باشد: مخزن زیرپله ای-راهنمای جامع خرید مخزن زیر پله + لیست قیمت و ابعاد
نصب مخزن آب
برای نصب مخزن آب به چه نکاتی باید توجه کنیم

مکان نصب مخزن آب معمولاً در داخل ساختمان و در جاهایی که کمتر در معرض دید هستند انتخاب می شوند.مکان هایی همچون پارکینگ،زیر زمین،موتورخانه،پشت بام و ….بنابراین باید ابعاد محل نصب مخزن و فضایی که در دسترس هست در هنگام انتخاب مخزن مد نظر قرار گیرد.برای اینکار می توانید از فروشنده بخواهید شما را راهنمایی کند و یا با ارسال لیست ابعاد به شما اندازه مناسب را تعیین نمایید.

انواع مخزن آب و کاربرد آنها چیست؟

 1. مخزن آب افقی:این مخزن با داشتن ارتفاع کم در فضاهایی با محدودیت ارتفاع به خوبی قابل نصب و استفاده هستند.( ابعاد و قیمت مخزن افقی )
 2. مخزن آب عمودی:این مخزن با اشغال کمترین سطح در مکان هایی که محدودیت ارتفاع ندارند قابل استفاده می باشند.(ابعاد و قیمت مخزن عمودی )
 3. مخزن آب مکعبی و کتابی: این مخزن در سه حجم ۲۳۰ لیتری مکعبی،۸۰۰ لیتری مکعبی افقی و ۱۰۰۰ لیتری و ۲۰۰۰ لیتری کتابی تولید می شوند.این مخزن مکعبی با شکل هندسی خاصشان با اشغال کمترین فضا و با امکان نصب در فضاهای بلا استفاده،حجم ذخیره قابل توجهی را در اختیار شهروندان عزیز قرار می دهند.(ابعاد و قیمت مخزن مکعبی )
 4. مخزن آب مادولار افقی: این مخزن به صورت ویژه به دو شکل سبک و سنگین ( مخزن قابل دفن ) با هدف ذخیره آب و با قابلیت کاربری در سپتیک تانکها و پکیجهای تصفیه فاضلاب تولید می شوند و دامنه حجمی آنها از ۵۰۰۰ لیتر تا ۱۰۰۰۰۰ لیتر قابل افزایش است.
 5. وان های صنعتی و شیلاتی:وان ها به صورت بدون رنگ تولید می شوند.این محصولات به عنوان حوضچه های کاملا بهداشتی در صنایع غذایی و شیلاتی کاربری دارند.خاصیت ضد خوردگی این استخرهای کوچک پلی اتیلنی موجب گردیده در صنایع و به خصوص در انواع روشهای آبکاری فلزات کاربری داشته باشند.( ابعاد و قیمت وان پلی اتیلن )
 6. مخزن تک لایه : این مخزن به صورت بی رنگ و یا رنگی مطابق سفارش مشتری قابل تولید می باشند.
  کاربرد مخزن تک لایه در چیست؟ ذخیره سازی آب آشامیدنی در مکانهای تاریک و مواد غذایی و انواع مواد شیمیایی (جایگزین استینلس استیل)
 7. مخزن دو لایه: لایه داخلی این مخزن بی رنگ یا سفید و لایه بیرونی آنها رنگی می باشد.به دلیل وجود لایه رنگی نور کمتری به داخل مخزن نفوذ پیدا می کند.
  کاربرد مخزن دو لایه چیست ؟ذخیره سازی آب آشامیدنی و مواد غذایی و انواع مواد شیمیایی (جایگزین استینلس استیل)
 8. مخزن آب سه لایه: این مخزن دارای سه لایه با رنگهای متمایز می باشند.به صورت معمول لایه های داخل و بیرونی سفید رنگ هستند و لایه میانی با رنگ مشکی مانع نفوذ از نور به داخل مخزن می شود.این مسئله در محیط های روشن علاوه بر جلوگیری از تشکیل و رشد جلبکها در داخل مخزن نگهداری آب،مانع از تاثیر مخرب نور آفتاب و اشعه یو وی آن بر ترکیبات شیمایی دیگر سیالات ذخیره شده در این مخزن می گردد.
  کاربرد مخزن آب سه لایه چیست؟ ذخیره سازی آب آشامیدنی و مواد غذایی و شیمایی حساس به نور
 9. مخزن فوم دار: این مخزن بر حسب نیاز مشتریان به فرمهای دو لایه و سه لایه تولید می شوند.وجود لایه فوم علاوه بر افزایش ضخامت و ایجاد استحکام سبب کاهش انتقال حرارت از جداره مخزن شده و در شرایط آب و هوایی گرم و سرد،دمای داخل مخزن را در مدت طولانی تری ثابت نگه می دارد.
  کاربرد مخزن آب فوم دار چیست؟ ذخیره سازی آب آشامیدنی و مواد غذایی که نیاز به محافظت در برابر یخزدگی و تغییرات دمایی دارند.
 10. مخزن انبساط شوفاژخانه:یکی دیگر از تولیدات مخزن انبساط شوفاژخانه ( بالانس آب در گردش شوفاژخانه ) به رنگ زرد و به صورت فوم دار می باشد.این مخزن بدون نیاز به عایق پیچی و با توجه به خاصیت ضد خوردگی دارای ۳ سال گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند.

مخزن زیرپله از پلی اتیلن چیست؟

مخزن زیرپله از پلی اتیلن فود گریدی تولید شده اند که کاملاً مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو می باشند.مخزن زیر پله سه لایه،مناسب ذخیره سازی آب شرب در انواع محیط ها و مکان ها می باشد.زیرا این منبع زیر پله ای ذخیره آب،سه لایه و ضد جلبک می باشد و تابش نور به مخزن موجب رشد جلبم و باکتری نخواهد شد.به عنوان مثال حجم ذخیره آب مخزن زیرپله 1500 لیتری،مطابق اعلام اداره آب و فاضلاب استان تهران،مناسب برای یک ساختمان 6 واحدی است.مشخصه اصلی مخزن آب زیرپله ای شکل و ابعاد آنها است که باعث می شود در زیرپله ها که عموماً مکان هایی غیر قابل استفاده می باشند به راحتی نصب شوند.مخزن آب پلی اتیلن

ویژگی های کلی مخزن زیر پله ای چیست؟

 1. تولید در انواع تک لایه و سه لایه ضد باکتری و جلبک
 2. دارای ابعاد استاندارد به منظور جایگیری در انواع زیرپله ها
 3. دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV آفتاب
 4. گارانتی تعویض،تعمیر و خدمات پس از فروش 10 ساله
 5. امکان ارسال به سراسر کشور
 6. دارای نشان ملی استاندارد ایران
 7. دارای پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو
 8. امکان ارسال درب آدرس مشتری
 9. امکان نصب کلیه اتصالات،شناور و شیر قبل از ارسال به مشتری در انبار
 10. این مخزن عموماً برای ذخیره سازی آب شرب ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.با توجه به بی اثر بودن طیف وسیعی از مواد شیمایی بر روی پلی اتیلن امکان ذخیره سازی بسیاری از مواد شیمایی نیز در این مخزن زیرپله نیز وجود دارد.

منبع آب 5000 لیتری عمودی یا ایستاده از ماده اولیه پلی اتیلن 3840 تولید شده است.منبع آب 5 هزار لیتری پلی اتیلن عمودی علاوه بر اینکه مورد تایید سازمان غذا و دارو است دارای نشان استاندارد ایران نیز می باشد.همچنین دارای لایه محافظی در برابر پرتوها و تابش نور آفتاب است.
تانکر 5000 لیتری مناسب ذخیره سازی انواع مایعات شیمیایی،آب شرب و انواع مواد صنعتی است.

مخزن آب 10 هزار لیتری به گونه ای طراحی و ساخته شده است تا بدون هیچ گونه مشکلی فشارهای ناشی از مایعات ذخیره شده در داخل آن به تمامی قسمت ها وارد شده در نتیجه باعث استحکام و طول عمر بیشتر مخزن می شود.

:Published Date:7/24/2024 10:40:56 AM
تلفن تماس فوری مخزن آب بدره,مخزن آب پلی اتیلن و پلاستیکی بدره